Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2014

 

Do udanych startów należy zaliczyć występy zawodników MUKS Lider Chełm podczas Głównych Mistrzostw Województwa w pływaniu odbywających się w dniach 21-22.06.2014 w Kraśniku. Do Chełma pojechało 6 medali, które wywalczyli: Karolina Dybcio - 1 miejsce na 100 m. stylem klasycznym młodzików (1:25.85) i 3 miejsce na 50 m. stylem klasycznym młodzików (39.75), Patryk Wygadańczuk - 2 miejsce na 50 m. stylem grzbietowym młodzików (35.31) i 3 miejsce na 100 m. stylem grzbietowym młodzików (1:17.62), Zofia Kolenda - 3 miejsce na 400 m. stylem zmiennym seniorek (5:51.68), Patryk Półtorak - 3 miejsce na 50 m. stylem klasycznym młodzików (41.03). Poza tym wysokie lokaty uzyskali:
50m. stylem dowolnym
5 miejsce Kamila Andrzejewska w kategorii juniorek 14-15 lat (29.53)
6 miejsce Patryk Wygadańczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (30.44)
10 miejsce Filip Gębicki w kategorii młodzików 12-13 lat (31.50)
11 miejsce Patryk Janiczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (31.54)
100m. stylem motylkowym
6 miejsce Zofia Kolenda w kategorii seniorek (1:13.62)
8 miejsce Weronika Borowiec w kategorii młodzików 12-13 lat (1:29.47)
200m. stylem dowolnym
7 miejsce Patryk Janiczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (2:39.46)
10 miejsce Mateusz Wójcik w kategorii młodzików 12-13 lat (2:53.62)
200m. stylem grzbietowym
4 miejsce Patryk Wygadańczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (2:51.47)
400m. zmiennym
3 miejsce Zofia Kolenda w kategorii seniorek (5:51.68)
4 miejsce Patryk Półtorak w kategorii młodzików 12-13 lat (6:32.94)
6 miejsce Weronika Borowiec w kategorii młodzików 12-13 lat (6:35.78)
50m. stylem motylkowym
6 miejsce Filip Gębicki w kategorii młodzików 12-13 lat (33.38)
7 miejsce Weronika Borowiec w kategorii młodzików 12-13 lat (36.53)
9 miejsce Karolina Dybcio w kategorii młodzików 12-13 lat (37.41)
11 miejsce Patryk Półtorak w kategorii młodzików 12-13 lat (36.12)
50m. stylem grzbietowym
9 miejsce Filip Gębicki w kategorii młodzików 12-13 lat (38.41)
10 miejsce Patryk Janiczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (39.34)
12 miejsce Weronika Borowiec w kategorii młodzików 12-13 lat (40.62)
200m. stylem klasycznym
5 miejsce Karolina Dybcio w kategorii młodzików 12-13 lat (3:14.08)
4 miejsce Patryk Półtorak w kategorii młodzików 12-13 lat (3:19.91)
200m. stylem zmiennym
4 miejsce Kamila Andrzejewska w kategorii juniorek 14-15 lat (2:42.47)
200m. stylem motylkowym
5 miejsce Zofia Kolenda w kategorii seniorek (2:49.68)
7 miejsce Weronika Borowiec w kategorii młodzików 12-13 lat (3:28.28)
100m. stylem dowolnym
4 miejsce Kamila Andrzejewska w kategorii juniorek 14-15 lat (1:04.09)
5 miejsce Patryk Janiczuk w kategorii młodzików 12-13 lat (1:08.38)
10 miejsce Filip Gębicki w kategorii młodzików 12-13 lat (1:12.00)
100m. stylem grzbietowym
4 miejsce Ewa Kurzępa w kategorii juniorek 14-15 lat (1:35.53)
100m. stylem klasycznym
6 miejsce Patryk Półtorak w kategorii młodzików 12-13 lat (1:31.81)

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8