Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Zimowe Mistrzostwa Województwa 2014

Najlepszy występ w historii klubu odnotowali zawodnicy MUKS Lider Chełm podczas odbywających się na pływalni OSiR w Zamościu, Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego, zdobyli 23 medale (6 złotych, 8 srebrnych i 9 brązowych), co dało 3 miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów. Przy okazji podoopieczni trenerów M. Raćkowicza i A. Kargol, pobili 21 rekordów klubowych w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz 39 własnych rekordów życiowych. W gronie najlepszych zawodników znalazła się Kamila Andrzejewska, która zajęła 3 miejsce w klasyfikacji punktowej dziewcząt 14-15 letnich. Medalistami zostali: Kamila Andrzejewska (kat. 14-15 lat - 2 złote, 3 srebrne, kat. seniorek 1 złoty i 4 brązowe), Agnieszka Kargol (kat. seniorek - 2 złote i 1 brązowy), Weronika Borowiec (kat. 12-13 lat - 1 złoty i 3 srebrne), Zofia Kolenda (kat. seniorek - 1 srebrny i 1 brązowy), Karolina Dybcio (kat. 12-13 lat - 2 brązowe), Patryk Wygadańczuk (kat. 12-13 lat - 1 srebrny), Julia Nadolska (kat. 14-15 lat - 1 brązowy). Galeria z zawodów »

50m dowolny 14-15 lat i open
1. Andrzejewska Kamila (27.52) - rek. klubu
50m dowolny kobiet
6. Kargol Agnieszka 28.08
50m dowolny 12-13 lat
7. Wygadańczuk Patryk 29.37 - rek. życ.
50m dowolny 14-15 lat
8. Nadolska Julia 32.70 - rek. życ.
50m dowolny 12-13 lat
11. Gębicki Filip 30.08 - rek. życ.
50m dowolny 14-15 lat
12. Siejo Mateusz 27.83 - rek. życ.
50m dowolny 12-13 lat
19. Wójcik Mateusz 32.06
50m dowolny 12-13 lat
20. Barabas Joanna 34.10 316 34.44  - rek. życ.

50m klasyczny 12-13 lat
3. Dybcio Karolina 37.86 - rek. klubu
50m klasyczny 12-13 lat
7. Półtorak Patryk 38.14 - rek. klubu

50m grzbietowy 12-13 lat
4. Wygadańczuk Patryk 33.34 - rek. klubu
50m grzbietowy 14-15 lat
4. Nadolska Julia 35.27 - rek. życ.
50m grzbietowy 12-13 lat
7. Gębicki Filip 35.36 - rek. życ.
50m grzbietowy 14-15 lat
8. Siejo Mateusz 34.39 - rek. życ.
50m grzbietowy 12-13 lat
16. Wójcik Mateusz 39.80 - rek. życ.
50m grzbietowy 12-13 lat
19. Barabas Joanna 42.12  - rek. życ.

50m motylkowy kobiet
1. Kargol Agnieszka 28.98
50m motylkowy 12-13 lat
2. Borowiec Weronika 32.49 - rek. klubu
50m motylkowy 14-15 lat
4. Andrzejewska Kamila 30.84 - rek. klubu
50m motylkowy 12-13 lat
5. Gębicki Filip 31.90
50m motylkowy kobiet
7. Kolenda Zofia 30.86 - rek. klubu
50m motylkowy 14-15 lat
9. Nadolska Julia 36.44 - rek. życ.
50m motylkowy 12-13 lat
10. Półtorak Patryk 33.49 - rek. klubu
50m motylkowy 12-13 lat
20. Wójcik Mateusz 38.42 - rek. życ.
50m motylkowy 12-13 lat
20. Barabas Joanna 39.46  - rek. życ.

100m dowolny 14-15 lat
2. Andrzejewska Kamila 59.36  - rek. klubu
100m dowolny 14-15 lat
10. Siejo Mateusz 1:01.50 - rek. życ.
100m dowolny 12-13 lat
16. Wójcik Mateusz 1:11.08 - rek. życ.
100m dowolny 12-13 lat
18. Gębicki Filip 1:14.65
100m dowolny 12-13 lat
18. Barabas Joanna 1:15.36 310 1:21.16  - rek. życ.

100m klasyczny 12-13 lat
3. Dybcio Karolina 1:23.11 - rek. klubu
100m klasyczny 12-13 lat
6. Półtorak Patryk 1:25.70

100m grzbietowy 12-13 lat
2. Wygadańczuk Patryk 1:11.33 - rek. klubu
100m grzbietowy kobiet
3. Kargol Agnieszka 1:07.95
100m grzbietowy 14-15 lat
4. Nadolska Julia 1:17.49
100m grzbietowy 12-13 lat
16. Barabas Joanna 1:32.90  - rek. życ.

100m motylkowy kobiet
1. Kargol Agnieszka 1:06.34 - rek. klubu
100m motylkowy 12-13 lat
2. Borowiec Weronika 1:15.26  - rek. klubu
100m motylkowy kobiet
3. Kolenda Zofia 1:06.92 - rek. klubu
100m motylkowy 12-13 lat
10. Półtorak Patryk 1:19.89 - rek. klubu

100m zmienny 14-15 lat
1. Andrzejewska Kamila 1:08.89  - rek. klubu
100m zmienny 12-13 lat
2. Borowiec Weronika 1:15.64 - rek. życ.
100m zmienny 14-15 lat
6. Nadolska Julia 1:32.29
100m zmienny 12-13 lat
7. Półtorak Patryk 1:17.22
100m zmienny 12-13 lat
8. Dybcio Karolina 1:19.68
100m zmienny 12-13 lat
9. Gębicki Filip 1:17.98 - rek. życ.
100m zmienny 14-15 lat
16. Siejo Mateusz 1:16.78

200m dowolny 14-15 lat
2. Andrzejewska Kamila 2:09.54  - rek. klubu
200m dowolny 12-13 lat
13. Dybcio Karolina 2:40.86 - rek. życ.
200m dowolny 14-15 lat
13. Siejo Mateusz 2:22.92 - rek. życ.
200m dowolny 12-13 lat
16. Barabas Joanna 2:49.49 282  - rek. życ.

200m klasyczny 12-13 lat
5. Dybcio Karolina 3:05.67
200m klasyczny 12-13 lat
5. Półtorak Patryk 3:02.06

200m grzbietowy 14-15 lat
3. Nadolska Julia 2:45.99
200m grzbietowy 12-13 lat
4. Wygadańczuk Patryk 2:38.12 - rek. klubu

200m motylkowy 12-13 lat
1. Borowiec Weronika 2:51.45 - rek. klubu
200m motylkowy kobiet
2. Kolenda Zofia 2:30.81 - rek. klubu

200m zmienny 12-13 lat
4. Borowiec Weronika 2:45.13 - rek. życ.
200m zmienny kobiet
4. Kolenda Zofia 2:37.51 - rek. życ.
200m zmienny 12-13 lat
8. Półtorak Patryk 2:45.42 - rek. klubu

400m dowolny 14-15 lat
2. Andrzejewska Kamila 4:43.03

400m zmienny kobiet
4. Kolenda Zofia 5:26.95 - rek. życ.

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8