16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

Puchar Konrada Czerniaka - 28.12.2014, Puławy

26Ponad 170 zawodników reprezentujących 22 kluby z województw lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego wystąpiło w Pucharze Konrada Czerniaka, który został zorganizowany w kompleksie MOSiR w Puławach. Trzyosobowa ekipa MUKS Lider Chełm wróciła z zawodów z trzema medalami. Na najwyższym stopniu podium stanął Patryk Janiczuk, który zwyciężył na dystansie 100 m stylem dowolnym w kategorii chłopców 12-letnich oraz był 5 na dystansie 50 m stylem motylkowym. Dwa razy na podium stawała Weronika Borowiec, która zajęła drugie miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym dziewcząt 13-letnich oraz była 3 na dystansie 50 m stylem motylkowym. Wprawdzie bez medalu, ale z dwoma rekordami życiowymi wrócił z Puław Dawid Marcinek, który był najmłodszym zawodnikiem w chełmskiej ekipie.

100m dowolny 12 lat - 1. Janiczuk Patryk (1:04.33) - rek. klubu

100m dowolny 13 lat - 2. Borowiec Weronika (1:07.50) - rek. życ.

50m motylkowy 13 lat - 3. Borowiec Weronika (32.95)

50m motylkowy 12 lat - 5. Janiczuk Patryk (34.18) - rek. życ.

50m motylkowy 9-10 lat - 11. Marcinek Dawid (50.30) - rek. życ.

100m dowolny 9-10 lat - 13. Marcinek Dawid (1:32.44) - rek. życ.