Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Puchar Roztocza - 16-17.05.2015, Zamość

W zakończonych dzisiaj dwudniowych zmaganiach pływackich "o Puchar Roztocza" rozgrywanych na pływalni OSiR w Zamościu, 10 osobowa grupa zawodników MUKS Lider Chełm należała do wyróżniających się uczestników zawodów i zdobyła 20 medali (6 złotych, 6 srebrnych oraz 8 brązowych). Zawodnicy rywalizowali na 3 dystansach w poszczególnych stylach (50, 100 i 200 m.) oraz 100 m. stylem zmiennym. Bezkonkurencyjne okazały się Zofia Kolenda w klasyfikacji stylu motylkowego (kat. 14 lat i starsi) oraz Kamila Andrzejewska w stylu dowolnym (kat. 14 lat i starsi). Drugie miejsca przypadły Karolinie Dybcio w stylu klasycznym (kat. 14 lat i starsi), Patrykowi Janiczuk w stylu dowolnym (kat. 12-13 lat) oraz Patrykowi Półtorak w stylu klasycznym (kat. 12-13 lat). Trzecie miejsce zajęła Weronika Borowiec w stylu motylkowym (kat. 14 lat i starsi). Czwarte - Mateusz Siejo w stylu dowolnym (kat. 14 lat i starsi). Piąte - Julia Nadolska w stylu grzbietowym (kat. 14 lat i starsi)

W klasyfikacji punktowej FINA - Kamila Andrzejewska (kat. 14 lat i starsi) zajęła drugie miejsce, a Patryk Janiczuk (kat. 12-13 lat) - trzecie. Odnotowaliśmy również 6 rekordów klubu w kat. wiekowych oraz 22 rekordy życiowe zawodników.
Galeria z zawodów »

Szczegółowe wyniki chełmian:

ANDRZEJEWSKA Kamila kat. 14 lat i starsi 

50m dowolny - 1 miejsce (28.33)
100m dowolny - 1 miejsce (59.23)
200m dowolny - 3 miejsce (2:15.11)
100m zmienny - 2 miejsce (1:09.14)

BARABAS Joanna kat. 14 lat i starsi

50m dowolny - 10 miejsce (34.62)
100m dowolny - 10 miejsce (1:17.35)
200m dowolny - 10 miejsce (3:01.04)
100m zmienny - 27 miejsce (1:30.74) rek. życ.

BOROWIEC Weronika kat. 14 lat i starsi

50m motylkowy - 3 miejsce (32.54)
100m motylkowy - 3 miejsce (1:12.89)
200m motylkowy - 4 miejsce (2:51.46)
100m zmienny - 6 miejsce (1:13.25

DYBCIO Karolina kat. 14 lat i starsi

50m klasyczny - 3 miejsce (38.32)
100m klasyczny - 1 miejsce (1:18.54
200m klasyczny - 3 miejsce (2:59.03)
100m zmienny - 16 miejsce (1:17.26) rek. życ.

GĘBICKI Filip kat. 14 lat i starsi

50m motylkowy - 7 miejsce (30.87)
100m motylkowy - 7 miejsce (1:08.39) rek. życ.
200m motylkowy - 8 miejsce (2:45.06) rek. życ.
100m zmienny - 22 miejsce (1:12.29) rek. życ.

JANICZUK Patryk kat. 12-13 lat

50m dowolny - 2 miejsce (28.12) rek. życ.
100m dowolny - 2 miejsce (1:01.41) rek. klubu
200m dowolny - 2 miejsce (2:13.53) rek. życ.
100m zmienny - 5 miejsce (1:13.76) rek. życ.

KOLENDA Zofia kat. 14 lat i starsi

50m motylkowy - 1 miejsce (30.81)
100m motylkowy - 1 miejsce (1:06.85
200m motylkowy - 1 miejsce (2:34.32)
100m zmienny - 3 miejsce (1:11.51) rek. klubu

NADOLSKA Julia kat. 14 lat i starsi

50m grzbietowy - 5 miejsce (33.61) rek. życ.
100m grzbietowy - 3 miejsce (1:10.75) rek. życ.
200m grzbietowy - 4 miejsce (2:36.06) rek. życ.
100m zmienny - 22 miejsce (1:19.20) rek. życ.

PÓŁTORAK Patryk kat. 12-13 lat

50m klasyczny - 4 miejsce (37.45) rek. klubu
100m klasyczny - 2 miejsce (1:20.06) rek. klubu
200m klasyczny - 2 miejsce (2:58.64) rek. klubu
100m zmienny - 3 miejsce (1:12.41) rek. klubu

SIEJO Mateusz kat. 14 lat i starsi

50m dowolny - 4 miejsce (26.41) rek. życ.
100m dowolny - 4 miejsce (58.14) rek. życ.
200m dowolny - 6 miejsce (2:10.06) rek. życ.
100m zmienny - 18 miejsce (1:09.42) rek. życ.

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8