Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

III Mityng Pływacki o Puchar Niedźwiedziego Grodu 2015

um chelm1loaquaeast

bpsZa nami kolejny już III Mityng Pływacki „o Puchar Niedźwiedziego Grodu 2015”. Tym razem na pływalni I LO w Chełmie rywalizowało 104 zawodników z 8 klubów. Reprezentanci MUKS Lider Chełm oraz SP nr 8 zdobyli w sumie 21 medali (8 złotych, 8 srebrnych i 5 brązowych) i należeli do wyróżniających się uczestników - statuetki za najlepszego zawodnika i zawodniczkę w danej kategorii wiekowej trafiły do: K. Andrzejewskiej, M. Siejo, P. Janiczuk.

Odnotowaliśmy 2 rekordy klubu 13-latków oraz 45 rekordów życiowych. Medale zdobywali: Kamila Andrzejewska oraz Mateusz Siejo, wygrywając wszystkie konkurencje (100m. dowolnym, 100m. grzbietowym i 200m. zmiennym) oraz Patryk Janiczuk (1 złoty, 2 srebrne), Patryk Półtorak (1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy), Maksymilian Klepka (2 srebrne), Filip Gębicki (1 srebrny i 1 brązowy), Julia Nadolska (1 srebrny i 1 brązowy), Dawid Marcinek (2 brązowe), Kamila Łydzińska (1 srebrny).

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i sympatykom za pomoc w organizacji zawodów:
- Urząd Miasta Chełm,
- I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
- Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Chełmie,
- Aqua East
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie
- Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o.
- "Przyjaciele MUKS Lider"

Galeria z zawodów »

 WYNIKI:

2015 Puchar Niedźwiedziego Grodu Chełm, 23-5-2015
Konkurencja 1
2015-05-23 - 10:15
Kobiet, 200m zmienny Open
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
1.   ANDRZEJEWSKA Kamila 99 Lider Chełm 2:32.55 526    RŻ 33.39 40.09 44.77 34.30
6.   DYBCIO Karolina 01 Lider Chełm 2:50.51 377    RŻ 37.31
7.   NADOLSKA Julia 00 Lider Chełm 2:50.53 377    RŻ 37.43
12.   BARABAS Joanna 01 Lider Chełm 3:25.93 214    RŻ 38.33 53.10 1:05.50 49.00
Konkurencja 2
2015-05-23 - 10:29
Mężczyzn, 200m zmienny Open
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m 150m 200m
1.   SIEJO Mateusz 00 Lider Chełm 2:36.16 346    RŻ 33.41 40.65 47.53 34.57
2.   JANICZUK Patryk 02 Lider Chełm 2:40.07 321    RŻ 32.46 39.63 53.22 34.76
3.   PÓŁTORAK Patryk 02 Lider Chełm 2:40.50 318     32.75 42.00 49.22 36.53
4.   GĘBICKI Filip 01 Lider Chełm 2:40.89 316    RŻ 31.66 42.42 50.54 36.27
Konkurencja 3
2015-05-23 - 10:35
Dziewcząt, 25m grzbietowy 6 - 9 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
6 - 8 lat  
5.   KRZYWICKA Zuzanna 07 Lider Chełm 25.09 112    RŻ
6.   KLAUDEL Joanna 07 Niezrzeszeni 26.39 96    
12.   POPIELNICKA Natalia 07 Lider Chełm 29.79 67    RŻ
17.   WYROSTEK Natalia 08 SP 8 Chełm 43.28 21    
9 lat  
4.   ŁYDZIŃSKA Kamila 06 Lider Chełm 24.61 118    RŻ
Konkurencja 4
2015-05-23 - 10:44
Chłopców, 25m grzbietowy 6 - 9 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
6 - 8 lat  
8.   WANARSKI Marcel 07 Niezrzeszeni 27.98 53    
9.   RAĆKOWICZ Maciej 07 Lider Chełm 28.42 51    RŻ
9 lat  
2.   KLEPKA Maksymilian 06 Lider Chełm 27.52 56    RŻ
Konkurencja 5
2015-05-23 - 10:53
Dziewcząt, 50m dowolny 10 - 13 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 - 11 lat  
7.   OLEKSIEJUK Nikola 04 Lider Chełm 42.04 168    RŻ
9.   TABOR Aleksandra 05 SP 8 Chełm 45.07 137    
11.   CHRACZUK Eliza 05 SP 8 Chełm 48.34 111    
12 - 13 lat  
5.   KOZŁOWSKA Oliwia 02 Lider Chełm 36.25 263    RŻ
Konkurencja 6
2015-05-23 - 11:01
Chłopców, 50m dowolny 10 - 13 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
10 - 11 lat  
3.   MARCINEK Dawid 04 Lider Chełm 43.20 103    RŻ
4.   WOŚ Mateusz 05 Lider Chełm 44.23 96    RŻ
12 - 13 lat  
1.   JANICZUK Patryk 02 Lider Chełm 28.07 378    RK
2.   PÓŁTORAK Patryk 02 Lider Chełm 28.66 355    RŻ
4.   CUKROWSKI Błażej 02 Lider Chełm 34.43 204    RŻ
6.   KASPERSKI Dawid 02 Niezrzeszeni 37.80 154    
7.   RÓŻYCKI Maciej 03 Lider Chełm 44.83 92    
Konkurencja 7
2015-05-23 - 11:08
Dziewcząt, 100m dowolny 14 - 16 lat
Wyniki

 

Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
1.   ANDRZEJEWSKA Kamila 99 Lider Chełm 1:01.09 582     29.56 31.53
3.   NADOLSKA Julia 00 Lider Chełm 1:10.26 382    RŻ 33.32 36.94
4.   DYBCIO Karolina 01 Lider Chełm 1:11.76 359    RŻ 34.56 37.20
5.   BARABAS Joanna 01 Lider Chełm 1:18.55 273     37.13 41.42
6.   CUKROWSKA Kinga 01 Lider Chełm 1:20.21 257    RŻ 38.15 42.06
Konkurencja 8
2015-05-23 - 11:13
Chłopców, 100m dowolny 14 - 16 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
1.   SIEJO Mateusz 00 Lider Chełm 1:00.98 400     29.19 31.79
3.   GĘBICKI Filip 01 Lider Chełm 1:04.59 336     30.14 34.45
5.   WYGADAŃCZUK Patryk 01 SP 8 Chełm 1:10.17 262     30.80 39.37
6.   WÓJCIK Mateusz 01 SP 8 Chełm 1:13.36 229     33.47 39.89
7.   SAWICKI Łukasz 00 Lider Chełm 1:19.09 183    RŻ 37.66 41.43
Konkurencja 9
2015-05-23 - 11:19
Dziewcząt, 25m dowolny 6 - 9 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
6 - 8 lat  
4.   KRZYWICKA Zuzanna 07 Lider Chełm 21.47 121    RŻ
7.   KLAUDEL Joanna 07 Niezrzeszeni 26.81 62    
8.   POPIELNICKA Natalia 07 Lider Chełm 29.23 47    RŻ

 

9 lat  
2.   ŁYDZIŃSKA Kamila 06 Lider Chełm 20.09 147    RŻ
5.   JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 06 SP 8 Chełm 44.71 13    
Konkurencja 10
2015-05-23 - 11:26
Chłopców, 25m dowolny 6 - 9 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
6 - 8 lat  
6.   RAĆKOWICZ Maciej 07 Lider Chełm 27.28 37    RŻ
16.   WANARSKI Marcel 07 Niezrzeszeni 38.96 12    
9 lat  
2.   KLEPKA Maksymilian 06 Lider Chełm 24.69 50    RŻ
Konkurencja 11
2015-05-23 - 11:34
Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 - 11 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
8.   OLEKSIEJUK Nikola 04 Lider Chełm 49.91 136    RŻ
11.   TABOR Aleksandra 05 SP 8 Chełm 54.77 103    
12.   CHRACZUK Eliza 05 SP 8 Chełm 1:00.83 75    
Konkurencja 12
2015-05-23 - 11:41
Chłopców, 50m grzbietowy 10 - 11 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
3.   MARCINEK Dawid 04 Lider Chełm 49.80 93    RŻ
4.   WOŚ Mateusz 05 Lider Chełm 49.83 93    RŻ
Konkurencja 13
2015-05-23 - 11:44
Dziewcząt, 50m klasyczny 12 - 13 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
5.   KOZŁOWSKA Oliwia 02 Lider Chełm 48.76 206    
Konkurencja 14
2015-05-23 - 11:47
Chłopców, 50m klasyczny 12 - 13 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.    
1.   PÓŁTORAK Patryk 02 Lider Chełm 36.81 322    RK
2.   JANICZUK Patryk 02 Lider Chełm 41.52 224    RŻ
4.   CUKROWSKI Błażej 02 Lider Chełm 50.40 125    RŻ
5.   RÓŻYCKI Maciej 03 Lider Chełm 53.00 108    RŻ
7.   KASPERSKI Dawid 02 Niezrzeszeni 54.74 98    
Konkurencja 15
2015-05-23 - 11:52
Dziewcząt, 100m grzbietowy 14 - 16 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
1.   ANDRZEJEWSKA Kamila 99 Lider Chełm 1:12.54 441    RŻ 35.23 37.31
2.   NADOLSKA Julia 00 Lider Chełm 1:13.59 422     35.49 38.10
4.   DYBCIO Karolina 01 Lider Chełm 1:21.17 315    RŻ 38.88 42.29
5.   CUKROWSKA Kinga 01 Lider Chełm 1:29.44 235    RŻ 43.51 45.93
6.   BARABAS Joanna 01 Lider Chełm 1:35.15 195     46.12 49.03
Konkurencja 16
2015-05-23 - 11:58
Chłopców, 100m grzbietowy 14 - 16 lat
Wyniki
Pozycja     Rok ur.   Czas Pkt.     50m 100m
1.   SIEJO Mateusz 00 Lider Chełm 1:13.14 299    RŻ 36.22 36.92
2.   GĘBICKI Filip 01 Lider Chełm 1:14.83 279    RŻ 36.37 38.46
3.   WYGADAŃCZUK Patryk 01 SP 8 Chełm 1:16.53 261     36.23 40.30
6.   WÓJCIK Mateusz 01 SP 8 Chełm 1:30.53 157     42.47 48.06

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8