Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Główne Mistrzostwa Województwa 2015 - Kraśnik

31Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu odbywające się w dniach 13-14 czerwca 2015 na odkrytej pływalni MOSiR w Kraśniku, zgromadziły 156 zawodników z 19 klubów, w tym 10 reprezentantów MUKS Lider Chełm. Dla naszych zawodników były to bardzo udane zawody, każdy start przynosił poprawienie własnych rekordów życiowych i przy okazji do Chełma pojechało 25 medali (7 złotych, 9 srebrnych i 9 brązowych). Medale zdobywali: Patryk Janiczuk (2 złote i 3 srebrne), Kamila Andrzejewska (1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy), Patryk Półtorak (1 złoty i 4 brązowe), Karolina Dybcio (1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe) Zofia Kolenda (2 złote i 1 srebrny), Julia Nadolska (1 srebrny), Mateusz Siejo (1 brązowy). Patryk Janiczuk został sklasyfikowany na 3 miejscu w klasyfikacji punktowej FINA 2015 kategorii młodzików. Zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy !
Galeria z zawodów »

Nasze starty na YouTube »

Janiczuk Patryk kat. młodzicy
50m dowolny – 2 miejsce (28.71)
100m dowolny - 2 miejsce (1:03.44)
200m dowolny - 1 miejsce (2:20.75)
400m dowolny - 2 miejsce (5:07.63)
50m grzbietowy - 1 miejsce (32.93)

Andrzejewska Kamila kat. seniorki
50m dowolny - 2 miejsce (27.88)
100m dowolny - 1 miejsce (1:00.47)
200m dowolny - 2 miejsce (2:11.75)
50m motylkowy - 2 miejsce (31.28)
200m zmienny - 3 miejsce (2:31.81)

Półtorak Patryk kat młodzicy
50m klasyczny - 3 miejsce (38.29)
100m klasyczny - 3 miejsce (1:24.68)
200m klasyczny - 3 miejsce (3:08.65)
50m motylkowy - 3 miejsce (32.19)
400m zmienny - 1 miejsce (5:56.04)

Dybcio Karolina kat juniorki
50m dowolny - 11 miejsce (32.09)
50m klasyczny - 1 miejsce (36.88)
100m klasyczny - 2 miejsce oraz 3 miejsce w kat. open (1:21.00)
200m klasyczny - 3 miejsce (3:01.65)
50m motylkowy - 11 miejsce (36.41)

Kolenda Zofia kat seniorki
50m motylkowy - 1 miejsce (30.72)
100m motylkowy - 1 miejsce (1:07.35
200m motylkowy - 2 miejsce (2:34.94)
200m zmienny - 6 miejsce (2:40.81)
400m zmienny - 4 miejsce (5:32.03)

Nadolska Julia kat juniorki

50m dowolny - 10 miejsce (31.78)
50m grzbietowy - 2 miejsce (33.75)
100m grzbietowy - 4 miejsce (1:13.37)
200m grzbietowy - 4 miejsce PK (2:38.46)
50m motylkowy - 12 miejsce (37.03)

Siejo Mateusz kat juniorzy
50m dowolny - 5 miejsce (27.11)
100m dowolny - 3 miejsce (58.87)
200m dowolny - 4 miejsce (2:13.81)
400m dowolny - 6 miejsce (4:56.47)
50m motylkowy - 11 miejsce (31.08)
200m zmienny - 5 miejsce (2:37.18)

Gębicki Filip kat juniorzy
50m dowolny - 9 miejsce (28.75)
100m dowolny - 8 miejsce (1:04.15)
50m grzbietowy - 4 miejsce (33.91)
50m motylkowy - 6 miejsce (29.95)
100m motylkowy - 4 miejsce (1:08.72)

Cukrowska Kinga kat juniorki
50m dowolny - 18 miejsce (35.87)
400m dowolny - 8 miejsce (6:05.58)
50m grzbietowy - 12 miejsce (42.05)
100m grzbietowy - 11 miejsce (1:30.88)
200m grzbietowy - 7 miejsce (3:08.65)

Barabas Joanna kat juniorki
50m dowolny - 16 miejsce (33.66)
100m dowolny - 13 miejsce (1:14.91)
50m grzbietowy - 13 miejsce (43.87)
50m motylkowy - 13 miejsce (37.53)

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8