Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
11 Grudzień 2018    |    Imieniny: Waldemar, Damazy

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

3 Runda Ligi Juniorów - 4.10.2015 Kraśnik

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy MUKS Lider Chełm wrócili do treningów i przygotowują się obecnie do grudniowych Zimowych Mistrzostw Województwa oraz Zimowych Mistrzostw Polski. Drugą część sezonu otworzyła rozgrywana, 4.10.2015 na pływalni OSiR w Kraśniku - III runda Ligi Wojewódzkiej Juniorów OPEN (startują urodzeni w latach 1994-2002 bez podziału na kategorie wiekowe). Wyniki naszych zawodników znacznie odbiegały od ich wiosennych i letnich rekordów, ale jako nieliczni startowali w strojach tekstylnych, a rywalizację w tych zawodach potraktowali jako przetarcie po wakacjach. Przy okazji nasi pływacy zanotowali: 11 rekordów życiowych oraz 3 rekordy klubu w kategorii 13-latków (P. Półtorak: 100 m. st. klasycznym – 1:19.00 i 100 m. st. zmiennym – 1:12.03 oraz P. Janiczuk: 100 m. st. dowolnym – 1:01.24). Po III rundach MUKS Lider awansował na 6 miejsce klasyfikacji drużynowej rywalizacji klubowej Wojewódzkiej Ligi Juniorów OPEN. Szczegółowe wyniki naszych zawodników:

Sztafeta 4x50m klasycznym 4 miejsce - 2:25.82
(K. Andrzejewska - 37.27, K. Dybcio - 38.13, M. Siejo - 34.50, P. Półtorak - 35.92)

Sztafeta 4x50m motylkowy 5 miejsce - 2:08.00
(F. Gębicki - 31.89 P. Janiczuk - 31.53, W. Borowiec - 32.25 Z. Kolenda - 32.33

ANDRZEJEWSKA Kamila
100m dowolny - 3 miejsce 1:01.85
200m dowolny - 4 miejsce 2:15.13

BOROWIEC Weronika
200m dowolny - 12 miejsce 2:26.03 (rek. życ.)
100m motylkowy - 9 miejsce 1:17.56

KOLENDA Zofia
200m dowolny - 10 miejsce 2:24.78 (rek. życ.)
100m motylkowy - 6 miejsce 1:12.91

NADOLSKA Julia
50m grzbietowy - 6 miejsce 33.62
100m zmienny - 10 miejsce 1:17.31 (rek. życ.)

DYBCIO Karolina
100m klasyczny - 7 miejsce 1:23.53
100m zmienny - 14 miejsce 1:19.75

KURZĘPA Ewa
100m dowolny - 22 miejsce 1:22.97 (rek. życ.)
50m grzbietowy - 15 miejsce 38.66 (rek. życ.)

BARABAS Joanna
100m dowolny - 19 miejsce 1:13.63 (rek. życ.)
50m grzbietowy - 18 miejsce 41.34 (rek. życ.)

SIEJO Mateusz
100m dowolny - 9 miejsce 58.59
200m dowolny - 10 miejsce 2:08.56 (rek. życ.)

JANICZUK Patryk
100m dowolny - 17 miejsce 1:01.24 (rek. klubu 13lat)
200m dowolny - 14 miejsce 2:14.69

PÓŁTORAK Patryk
100m klasyczny - 13 miejsce 1:19.00 (rek. klubu 13lat)
100m zmienny - 21 miejsce 1:12.03 (rek. klubu 13lat)

GĘBICKI Filip
100m motylkowy - 11 miejsce 1:10.65
100m zmienny - 24 miejsce 1:15.56

GALERIA Z ZAWODÓW »

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8