Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
11 Grudzień 2018    |    Imieniny: Waldemar, Damazy

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 5-6.12.2015 Lublin

668Czternastu zawodników MUKS Lider Chełm, reprezentowało nasze miasto podczas Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego odbywających się w dniach 5-6.12.2015 r. na pływalni Aqua w Lublinie. Zawody zgromadziły 262 zawodników i zawodniczek z 24 klubów, a podopieczni trenerów M. Raćkowicza i A. Kargol, bardzo często akcentowali swoją obecność dobrymi wynikami, zdobywając 23 medale (2 złote 9 srebrnych i 12 brązowych), pobili 17 rekordów klubowych w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz 36 własnych rekordów życiowych. Możemy mówić też o małym pechu, bo aż dziewięciokrotnie nasi zawodnicy zajmowali te najgorsze dla sportowców – 4 miejsca. Medalistami Mistrzostw zostali: Kamila Andrzejewska (kat. seniorek - 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy),
Agnieszka Kargol (kat. seniorek - 1 złoty i 1 srebrny), Weronika Borowiec (kat. 14-15 lat - 3 srebrne i 2 brązowe), Karolina Dybcio (kat. 14-15 lat - 2 srebrne i 1 brązowe), Patryk Janiczuk (kat. 12-13 lat – 1 srebrny i 2 brązowe), Mateusz Siejo (kat. 14-15 lat - 3 brązowe), Patryk Półtorak (kat. 12-13 lat – 2 brązowe), Zofia Kolenda (kat. seniorek - 1 brązowy). Szczegółowe wyniki:

50m dowolny

Seniorki
4. ANDRZEJEWSKA Kamila - 27.54
6. KARGOL Agnieszka - 28.03
Juniorki
10. NADOLSKA Julia - 30.51 (rek. życ.)
16. BARABAS Joanna - 34.32 (rek. życ.)
17. KURZĘPA Ewa - 34.54 (rek. życ.)
Juniorzy
4. SIEJO Mateusz - 25.90
12. GĘBICKI Filip - 28.25
19. KOWALCZUK Michał - 32.53
Młodzik
3. JANICZUK Patryk - 27.13 (rek. klubu 13-lat)
26. CUKROWSKI Błażej - 33.89 (rek. życ.)

100m dowolny

Seniorki
2. ANDRZEJEWSKA Kamila - 58.29 (rek. klubu)
Młodzicy
2. JANICZUK Patryk - 58.81 (rek. klubu 13-lat)
24. CUKROWSKI Błażej - 1:19.78
Juniorzy
3. SIEJO Mateusz - 57.12 (rek. życ.)
16. KOWALCZUK Michał - 1:12.47 (rek. życ.)
Juniorki
11. BARABAS Joanna - 1:17.51

200m dowolny

Seniorki
2. ANDRZEJEWSKA Kamila - 2:05.60
Juniorzy
3. SIEJO Mateusz - 2:06.33 (rek. klubu 15-lat)
Młodzik
3. JANICZUK Patryk - 2:11.76 (rek. klubu 13-lat)
19. CUKROWSKI Błażej - 3:01.29 (rek. życ.)

400m dowolny

Seniorki
3. ANDRZEJEWSKA Kamila - 4:29.07
Młodzicy
4. JANICZUK Patryk - 4:42.00
Juniorzy
5. SIEJO Mateusz - 4:34.99

50m grzbietowy

Seniorki
2. KARGOL Agnieszka - 30.77
Juniorki
4. NADOLSKA Julia - 32.63 (rek. życ.)
9. KURZĘPA Ewa - 37.63 (rek. życ.)
11. BARABAS Joanna - 43.01 (rek. życ.)
Młodzicy
4. JANICZUK Patryk - 32.62 (rek. klubu 13-lat)
Juniorzy
8. KOWALCZUK Michał - 37.30 (rek. życ.)

100m grzbietowy

Juniorki
4. NADOLSKA Julia - 1:10.87
7. KURZĘPA Ewa - 1:23.36

200m grzbietowy

Juniorki
4. NADOLSKA Julia - 2:31.66 (rek. życ.)

50m klasyczny

Juniorki
2. DYBCIO Karolina - 35.36 (rek. klubu 14-lat)
Młodzicy
3. PÓŁTORAK Patryk - 35.56 (rek. klubu 13-lat)
Juniorzy
10. KOWALCZUK Michał - 45.72 (rek. życ.)

100m klasyczny

Juniorki
3. DYBCIO Karolina - 1:19.72
Juniorzy
3. SIEJO Mateusz - 1:16.71 (rek. klubu 15-lat)
Młodzicy
3. PÓŁTORAK Patryk - 1:17.33 (rek. klubu 13-lat)

200m klasyczny

Juniorki
2. DYBCIO Karolina - 2:56.93 (rek. klubu 14-lat)
Młodzicy
4. PÓŁTORAK Patryk - 2:51.25 (rek. klubu 13-lat)

50m motylkowy

Seniorki
1. KARGOL Agnieszka - 28.26
8. KOLENDA Zofia - 30.86
Juniorki
2. BOROWIEC Weronika - 30.03 (rek. klubu 14-lat)
12. BARABAS Joanna - 37.47
Juniorzy
9. SIEJO Mateusz - 29.79 (rek. życ.)
11. GĘBICKI Filip - 29.81 (rek. klubu 14-lat)
Młodzicy
30. CUKROWSKI Błażej - 47.68

100m motylkowy

Seniorki
3. KOLENDA Zofia - 1:07.16
Juniorki
2. BOROWIEC Weronika - 1:09.18 (rek. klubu 14-lat)
Juniorzy
8. GĘBICKI Filip - 1:07.48 (rek. życ.)

200m motylkowy

Juniorki
3. BOROWIEC Weronika - 2:40.53 (rek. klubu 14-lat)
Juniorzy
6. GĘBICKI Filip - 2:38.69 (rek. klubu 14-lat)

100m zmienny

Seniorki
1. ANDRZEJEWSKA Kamila - 1:07.33 (rek. klubu)
Juniorki
2. BOROWIEC Weronika - 1:12.22
4. DYBCIO Karolina - 1:15.53
Młodzicy
5. PÓŁTORAK Patryk - 1:10.88
Juniorzy
18. KOWALCZUK Michał - 1:26.38 (rek. życ.)

200m zmienny

Juniorki
3. BOROWIEC Weronika - 2:33.79 (rek. życ.)

400m zmienny

Seniorki
6. KOLENDA Zofia - 5:27.27
Młodzicy
6. PÓŁTORAK Patryk - 5:29.08 (rek. klubu 13-lat)

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8