Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Memoriał Henryka Kosakowskiego 2016

W Lublinie podczas Memoriału Henryka Kosakowskiego najstarsi zawodnicy MUKS Lider rywalizowali na basenie 50-metrowym z 240 zawodnikami reprezentującymi 26 polskich klubów. Uczestnicy zawodów rywalizują w następujących kategoriach wiekowych: 10-11 lat; 12-13 lat; 14-15 lat; 16 -17 lat oraz OPEN. Na wszystkich dystansach 50-metrowych odbywają się finały A, w których startuje 10 najlepszych zawodników.
W pierwszym zawodach nasi reprezentanci wywalczyli siedemnaście medali (5 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych). W punktacji drużynowej zajęliśmy 9 miejsce na 26 klubów. Nasza zawodniczka - Kamila Andrzejewska - uplasowała się na 4 pozycji wśród najlepszych zawodniczek 16-17  letnich.

50m st. dowolnym
dziewczęta 12-13 lat
7. WILGOCKA Wiktoria 31.68 (open 26 m-ce)
dziewczęta 16-17 lat
2. ANDRZEJEWSKA Kamila 28.21(open 2 m-ce) Finał A
7. NADOLSKA Julia 30.47 (open 13 m-ce)
9. DYBCIO Karolina 31.41 (open 25 m-ce)
16. BARABAS 34.37 (open 46 m-ce)
chłopcy 13 - 14 lat
1. JANICZUK Patryk 27.14 (open 23 m-ce)
6. PÓŁTORAK Patryk 28.38 (open 34 m-ce)
chłopcy 15 - 16 lat
5. SIEJO Mateusz 26.49 (open 17 m-ce)
12. GĘBICKI Filip 28.63 (open 36 m-ce)

50m st.grzbietowym
dziewczęta 12-13 lat
7. WILGOCKA Wiktoria 37.06 (open 16 m-ce)
dziewczęta 16-17 lat
4. NADOLSKA Julia 33.65 (open 7 m-ce) Finał A

200m st.dowolnym
dziewczęta 16-17 lat
1. ANDRZEJEWSKA Kamila 2:09.12 (open 2 m-ce)
chłopcy 13 - 14 lat
2. JANICZUK Patryk 2:08.91 (open 11 m-ce)

100m st.motylkowym
dziewczęta 14 - 15 lat
2. BOROWIEC Weronika 1:13.16 (open 8 m-ce)
dziewczęta Open
4. KOLENDA Zofia 1:08.29
chłopcy 15 - 16 lat
5. SIEJO Mateusz 1:05.32 (open 13 m-ce)
6. GĘBICKI Filip 1:08.80 (open 15 m-ce)

200m st. klasycznym
chłopcy 13 - 14 lat
4. PÓŁTORAK Patryk 2:55.86 (open 9 m-ce)

50m st.klasycznym
dziewczęta 14 - 15 lat
4. DYBCIO Karolina 36.93 (open 8 m-ce) Finał A
chłopcy 13 - 14 lat
1. PÓŁTORAK Patryk 34.96 (open 13 m-ce)

50m st.motylkowym
dziewczęta 12 - 13 lat
16. WILGOCKA Wiktoria 37.82 (open 37 m-ce)
dziewczęta 14 - 15 lat
3. BOROWIEC Weronika 31.29 (open 8 m-ce) Finał A
9. BARABAS Joanna 37.32 (open 32 m-ce)
dziewczęta 16 - 17 lat
8. NADOLSKA Julia 33.22 (open 17 m-ce)
kobiety Open
6. KOLENDA Zofia 30.61 Finał A
chłopcy 13 - 14 lat
1. JANICZUK Patryk 28.46 (open 13 m-ce)
chłopcy 15 - 16 lat
5. SIEJO Mateusz 28.79 (open 18 m-ce)

100m st.grzbietowym 16 - 17 lat
4. NADOLSKA Julia 1:12.67 (open 6 m-ce)

100m st.klasycznym
dziewczęta 14-15 lat
3. DYBCIO Karolina 1:22.49 (open 7 m-ce)
chłopcy 13 - 14 lat
3. PÓŁTORAK Patryk 1:18.23 (open 11 m-ce)

800m st.dowolnym 16 - 17 lat
2. ANDRZEJEWSKA Kamila 9:29.23 (open 4 m-ce)

50m st.dowolnym Finał A
2. ANDRZEJEWSKA Kamila 28.04

50m st.grzbietowym Finał A
4. NADOLSKA Julia 33.44

100 m st.dowolnym
dziewczęta 14 - 15 lat
10. BARABAS Joanna 1:15.28 (OPEN 33 m-ce)
dziewczęta 16 - 17 lat
2. ANDRZEJEWSKA Kamila 1:00.64 (OPEN 3 m-ce)

chłopcy 13 - 14 lat
1. JANICZUK Patryk 58.17 (OPEN 12 m-ce)
7. PÓŁTORAK Patryk 1:02.74 (OPEN 26 m-ce)
chłopcy 15 - 16 lat
3. SIEJO Mateusz 58.02 (OPEN 10m-ce)

200m st.grzbietowym
dziewczęta 16 - 17 lat
3. NADOLSKA Julia 2:37.90 (OPEN 6 m-ce)

50m st.motylkowym FINAŁ A
4. KOLENDA Zofia 30.81
7. BOROWIEC Weronika 31.80

50 m st.klasycznym FINAŁ A
7. DYBCIO Karolina 37.00

400m st.dowolnym
dziewczęta 16-17 lat
2. ANDRZEJEWSKA Kamila 4:34.82 (OPEN 4m-ce)
chłopcy 13 - 14 lat
7. JANICZUK Patryk 4:38.90 (OPEN 13 m-ce)

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8