Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

I runda Małej Ligi Pływackiej 2016

mala ligaDziś na naszej pływalni odbyła się pierwsza runda Małej Ligi Pływackiej. W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników z klas 1-4 szkół podstawowych. A tak przedstawiają się całościowe wyniki:
1) 25m st.grzbietowym dziewcząt rocznik 2008 i młodsze
1.Łopuszyńska Ola – 26,67
2. Wyrostek Natalia – 27,58
3. Banach Julia – 29,19
4. Góralczyk Patrycja – 31,03
5. Wasiuk Zofia – 33,04
6. Waszczuk Alicja – 34,27
7. Stelmaszuk Emilia – 35,18
8. Kogut Amelia – 26,21
9. Zacharczuk Kinga – 39,43
10. Nowak Oliwia – 39,59
11. Rachubik Kornelia – 40,24
12. Wójtowicz Antonina – 41,51
13. Szałkowska Milena – 42,72
14. Bakun Natalia – 43,02
15. Hawryluk Wiktoria- 43,26
16. Lachowska Emilia – 45,17
17. Misiurek Maja – 45,92
18. Czapla Diana – 46,48
19. Niemiec Maja – 54,55
20. Wicha Dominika – 59,71
21. Stańkowska Kamila – 1:02,35

2) 25m.st grzbietowym chłopców rocznik 2008 i młodsi
1. Sapiaszko Michał – 25,79
2. Woś Paweł – 30,99
3. Nowak Dorian – 31,83
4. Skrok Dawid – 32,35
5. Januszanis Szymon – 32,54
6. Raszczepkin Aleksander – 32,61
7. Kurczak Filip – 32,70
8. Kloc Maksymilian – 37,46
9. Łydziński Patryk – 37,98
10. Kędzierawski Bartosz – 38,91
11.Berg Dominik – 39,44
12. Kowal Jakub – 42,36
13.Zarychta Dawid – 43,20
14.Hawryluk Oliwier – 49,86
15.Tywoniuk Dawid – 54,38
16.Rozmarynowski Konrad – 1:03,08

3) 25m st.grzbietowym dziewcząt rocznik 2007
1. Krzywicka Zuzanna – 22,26
2. Bielecka Kornelia – 22,74
3. Lipiak Agata – 23,05
4. Rados Julia – 29,40
5. Usydus Wiktoria – 35,75

4) 25m st.grzbietowym chłopców rocznik 2007
1. Raćkowicz Maciej – 22,94
2. Zalewski Michał – 24,14
3. Krasenko Mirek – 27,93
4. Sędłak Olgierd – 28,41
5. Woźniak Michał – 28,69
6. Nowak Kacper – 30,88
7. Watrakiewicz Dawid – 39,49
8. Wojciechowski Tobiasz – 41,82

5) 50m st.grzbietowym dziewcząt rocznik 2006
1. Łydzińska Kamila – 48,91
2. Farfos Kinga – 52,24
3. Chmielewska Daria – 52,95
4. Oleszczuk Ola – 56,46
5. Górnicka Joanna – 57,16
6. Kruk Sylwia – 58,44
7. Stelmaszuk Zofia – 1:02,94
8. Jankowska Adrianna – 1:11,20
9. Szadurska Amelia – 1:14,00

6) 50m st.grzbietowym chłopców rocznik 2006
1. Gębicki Jakub – 44,98
2. Gębicki Bartłomiej – 46,49
3. Borowiec Iwo – 46,58
4. Wysokiński Marek – 50,63
5. Gołębiowski Szymon – 53,80
6. Klepka Maksymilian – 54,65
7. Polak Szymon – 59,12
8. Muniak Karol – 1:00,45

7) 50m st.grzbietowym dziewcząt rocznik 2005
1. Kołtun Martyna – 43,93
2. Wyrostek Eliza – 54,25
3. Nowosad Magdalena – 1:01,41

8) 50m st.grzbietowym chłopców rocznik 2005
1. Woś Mateusz – 46,22
2. Leśniak Jan – 49,81

9) 25m st.dowolnym dziewcząt rocznik 2007
1. Lipiak Agata – 21,11
2. Krzywicka Zuzanna – 21,31
3. Bielecka Kornelia – 26,71
4. Usydus Wiktoria – 37,80

10) 25m st.dowolnym chłopców rocznik 2007
1. Zalewski Michał – 24,38
2. Raćkowicz Maciej – 25,22
3. Sędłak Olgierd – 30,26
4. Woźniak Michał – 33,04
5. Krasenko Mirek – 36,41
6. Nowak Kacper – 38,61
7. Watrakiewicz Dawid – 39,29

11) 50m st.dowolnym dziewcząt rocznik 2006
1 .Łydzińska Kamila – 45,27
2. Farfos Kinga – 48,92
3. Chmielewska Daria – 54,59
4. Górnicka Joanna – 59,65
5. Kruk Sylwia – 1:14,05
6. Jankowska Adrianna – 1:20,95

12) 50m st.dowolnym chłopców rocznik 2006
1. Gębicki Jakub – 39,20
2. Gębicki Bartłomiej – 39,93
3. Borowiec Iwo – 42,02
4. Wysokiński Marek – 49,64
5. Klepka Maksymilian – 50,01
6. Gołębiowski Szymon – 51,48
7. Muniak Karol – 56,12
8. Polak Szymon – 1:08,00

13) 50m st.dowolnym dziewcząt rocznik 2005
1. Kołtun Martyna – 44,94
2. Wyrostek Eliza – 52,17
3. Nowosad Magdalena – 1:13,52

14) 50m st.dowolnym chłopców rocznik 2005
1. Woś Paweł – 39,10
2. Leśniak Jan – 52,47

GRATULUJEMY!!!

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8