16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

Wojewódzka Gimnazjada w dwuboju 2016

Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 9.06.2016 Kraśnik

1Drużyna gimnazjalistów ZSO nr 8 składająca się z zawodników naszego klubu zdobyła złoty medal podczas Finału Wojewódzkiego Gimnazjady w dwuboju nowoczesnym (100m. st. dowolnym i bieg na 1000m.). Zawody finałowe stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Świadczy o tym fakt, że po raz pierwszy w historii tej imprezy dwie drużyny uzyskały identyczną ilość punktów – 8486 pkt., w związku z tym na najwyższym stopniu podium stanęły: Gimnazjum Nr 8 w Chełmie i Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku, trzecie miejsce wywalczyło Gimnazjum Nr 2 w Puławach (8426 pkt.) wyprzedzając G 11 Lublin (7994 pkt.), G 3 Świdnik (7946 pkt.), G 3 Międzyrzec Podlaski (7874), G 16 Lublin (7661 pkt.), G Janów Lubelski (7343 pkt.), G 2 Łuków (7058 pkt.), G 6 Chełm (6596 pkt.) i G 5 Lublin (3848 pkt.). Indywidualnie najlepszą zawodniczką okazała się Weronika Borowiec. Opiekunem zawodników jest Mariusz Raćkowicz.