15 Grudzień 2018    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian

faceyou tube '

III runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat - 2013

17Pięć medali przywieźli z rozgrywanej w Międzyrzecu Podlaskim5.10.2013 r. - III rundy Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 letnich nasi pływacy. Podopieczni trenera Mariusza Raćkowicza zajęli także II miejsce w klasyfikacji medalowej, ustępując jedynie drużynie Sparty Biłgoraj, a pokonując 10 innych klubów z Lubelszczyzny.
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli: Karolina Dybcio, która w kategorii dziewcząt 12-letnich zajęła I miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym oraz III miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym; Weronika Borowiec – I miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz V miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym. W kategorii chłopców 11-letnich najlepiej wypadł Patryk Janiczuk, który był III na 50 m stylem motylkowym oraz V na dystansie 100 m stylem grzbietowym.
Blisko podium byli również Filip Gębicki, który w kategorii chłopców 12-letnich zajął V miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz Patryk Półtorak – VI. Na dystansie 50 m stylem dowolnym chłopców 11-letnich.
Jak zwykle znakomicie wypadły nasze sztafety. Złote medale zdobyła sztafeta mieszana dwunastolatków na dystansie 4x50 m stylem zmiennym w składzie: Filip Gębicki, Karolina Dybcio, Weronika Borowiec i Mateusz Wójcik. Czwarte miejsce zajęli: Michał Szulierz, Beata Furtak, Michał Kowalczuk i Kinga Cukrowska, którzy płynęli w sztafecie mieszanej 4x50 m stylem dowolnym. Na VI miejscu zakończyła z kolei rywalizację sztafeta 4x50 m zmiennym jedenastolatków, w której płynęli: Błażej Cukrowski, Patryk Półtorak, Patryk Janiczuk i Norbet Śluz. Zdjęcia z zawodów w zakładce "GALERIE"