16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

Finał Krasnostawskiej Ligi Szuwarek – VII runda 2013

7110 listopada 2013 r. w Krasnymstawie odbył się finał Krasnostawskiej Ligii Szuwarek (VII runda). Wśród wyróżniających się zawodników znaleźli się: Patryk Półtorak, który zajął II miejsce na dystansie 50 m. stylem klasycznym (czas 0:41,94), Patryk Janiczuk – V miejsce (czas 0:45,34). Na dystansie 100 m stylem zmiennym Patryk Janiczuk zajął II miejsce (czas 1:21.29), natomiast na III miejscu uplasował się Patryk Półtorak (czas 1:23.79)
Należy zaznaczyć, że w czasie zawodów, obaj reprezentanci naszego Klubu ustanowili swoje rekordy życiowe w obu konkurencjach, co może być dobrym prognostykiem przed Mistrzostwami Województwa Lubelskiego 10-11 latków, które odbędą się za tydzień w Kraśniku.
Była to już ostatnia runda Ligi SZUWAREK, a reprezentanci MUKS Lider Chełm należeli w całym cyklu zawodów do najlepszych zawodników 11-letnich i dlatego do Chełma odjechali z pucharami za zajęcie odpowiednio II miejsca - Patryk Półtorak (2503pkt.) i III miejsca - Patryk Janiczuk (2267pkt.).