Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

V runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 2013

60W zawodach finałowych Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat (V runda), odbywających się 30.11.2013 r. na pływalni SP nr 28 w Lublinie, młodzi zawodnicy MUKS Lider Chełm potwierdzili, że należą do pływackiej czołówki województwa lubelskiego, plasując się w klasyfikacji końcowej Ligi na 3 miejscu wśród 17 uczestniczących w rywalizacji klubów z Lubelszczyzny. Indywidualnie w kasyfikacji generalnej najwyżej z naszych zawodników znaleźli się: Karolina Dybcio i Patryk Janiczuk, którzy zajęli 5 miejsca.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA »
KLASYFIKACJA INDYWIDUALN»

Chełmianie w trakcie trwania zawodów pobili 3 rekordy Klubu oraz poprawili 20 rekordów życiowych. Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli: Patryk Półtorak - złoty medal w konkurencji 50 m. stylem klasycznym 11-latków (0:40,29); srebrny medal - sztafeta dziewcząt 12-letnich 4x50 m. stylem klasycznym (Karolina Dybcio, Emilia Dziedzic, Beata Furtak, Weronika Borowiec - 2:51,09),  Weronika Borowiec - brązowy medal na dystansie 200 m. stylem zmiennym 12-latków (2:52,46) oraz Patryk Janiczuk - brązowy medal na dystansie 200 m. stylem dowolnym 11-latków (2:32,39).
Tuż za podium znaleźli się: Patryk Janiczuk - 4 miejsce i Patryk Półtorak - 5 miejsce na dystansie 50 m. stylem motylkowym; Patryk Wygadańczuk - 4 miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym; sztafeta chłopców 11-letnich - 4x50 m. stylem dowolnym (P.Janiczuk, N.Śluz, B.Cukrowski, P.Półtorak) - 4 miejsce; Weronika Borowiec - 5 miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym; Karolina Dybcio - 5 miejsce na dystansie 100 m. stylem dowolnym; Patryk Wygadańczuk - 5 miejsce na dystansie 100 m. stylem dowolnym; Karolina Dybcio - 5 miejsce na dystansie 200 m. stylem zmiennym; sztafeta chłopców 12-letnich - 4x50 m. stylem klasycznym (P.Wygadańczuk, J.Zalewski, M.Kowalczuk, M.Szulierz) - 5 miejsce.

W cyklu zawodów wzięli udział:

12-LAT: Dybcio Karolina - 5 medali ind. i 3 sztaf., Borowiec Weronika - 2 medale ind. i 4 sztaf., Furtak Beata - 3 medale sztaf., Padowska Anna - 1 medal sztaf., Cukrowska Kinga, Pilarska Aleksandra - 1 medal sztaf., Dziedzic Emilia - 1 medal sztaf., Barabas Joanna, Baranowska Dominika, Tulikowska Eliza, Wygadańczuk Patryk, Gębicki Filip - 1 medal sztaf., Wójcik Mateusz - 1 medal sztaf., Szulierz Michał, Kowalczuk Michał, Zalewski Jakub,

11-LAT: Kozłowska Oliwia, Auguściuk Weronika, Sawosz Karolina, Tokarska Klaudia, Barabas Paulina, Janiczuk Patryk - 5 medali ind. i 1 sztaf., Półtorak Patryk - 3 medale ind. i 1 sztaf., Śluz Norbert - 1 medal sztaf., Błażej Cukrowski - 1 medal sztaf., Bucior Jakub, Różycki Jakub, Russo Luca 

WYNIKI ZAWODÓW »

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW »

WIDEO Z ZAWODÓW »

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8