Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Rejonowe zawody pływackie

szsW dniu 26.11.2013 na pływalni ZSO nr 8 w Chełmie odbyły się rejonowe zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Zawodnicy naszego Klubu reprezentowali swoje szkoły w konkurencjach indywidualnych, jak i w sztafetach. Do zawodów wojewódzkich awans uzyskało 16 zawodników trenujących w MUKS LIDER Chełm.

Sztafety SP nr 8 zajęły odpowiednio: dziewczęta - 1 miejsce, chłopcy - 2 miejsce. Poza tym w konkurencjach indywidualnych do finału wojewódzkiego w Zamościu (4. 12. 2013 r.) zakwalifikowali sie: Dybcio Karolina - 1 miejsce (50 m. st. klasyczny), Dziedzic Emilia - 2 miejsce (50 m. st. klasyczny), Półtorak Patryk - 1 miejsce (50 m. st. klasyczny), Borowiec Weronika - 1 miejsce (50 m. st. grzbietowy), Padowska Anna - 2 miejsce (50 m. st. grzbietowy), Cukrowska Kinga - 3 miejsce (50 m. st. grzbietowy), Wygadańczuk Patryk - 2 miejsce (50 m. st. grzbietowy), Furtak Beata - 2 miejsce (50 m. st. dowolny), Janiczuk Patryk - 2 miejsce (50 m. st. dowolny).

Wyniki zawodów:

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2001 i młodsze

1. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm, op. Mariusz Raćkowicz         2:11,62
2. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik, op. Zdzisław Stypiński        2:18,86
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik, op. Konrad Dolecki             2:47,80
4. Szkoła Podstawowa w Spiczynie, op. Waldemar Czarski        2:51,76
5. Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm, op. Dorota Czerniakiewicz     3:05,02
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Mirosław Tarkowski       dyskwalifikacja

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2001 i młodsi
1. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik, op. Zdzisław Stypiński       2:03,04
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm, op. Mariusz Raćkowicz        2:06,57
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Świdnik, op. Marzena Lorenc           2:40,16
4. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm, op. Tomasz Sobański         3:02,82
5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Mirosław Tarkowski   3:03,36
6. Szkoła Podstawowa w Spiczynie, op. Waldemar Czarski        3:05,13

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1.    Dybcio Karolina        SP 8 Chełm        38,48
2.    Dziedzic Emilia        SP 8 Chełm        47,10
3.    Gąsior Maria            SP 5 Świdnik      48,45
4.    Kozłowska Oliwia     SP 8 Chełm        48,80
5.    Majchrzak Natalia    SP 5 Świdnik       49,20
6.    Kot Hanna               SP 5 Świdnik       50,11
7.    Gajos Olga              SP Spiczyn         1:00,42
8.    Gryglicka Maja         SP Spiczyn        dyskwalifikacja

50 m stylem klasycznym chłopców

1.    Półtorak Patryk        SP 8 Chełm        41,86
2.    Bielak Bartłomiej      SP 5 Świdnik      43,20
3.    Piekaruś Dawid        SP 7 Świdnik      45,13
4.    Tarnowski Mikołaj     SP 5 Świdnik      45,82
5.    Szulmierz michał     SP 8 Chełm         49,42
6.    Zalewski Jakub        SP 8 Chełm         50,30
7.    Gajos Jakub            SP Spiczyn         1:08,32
8.    Gąsior Olgierd         SP Spiczyn         1:11,36

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1.    Borowiec Weronika    SP 8 Chełm        37,13
2.    Padowska Anna         SP 8 Chełm        38,48
3.    Cukrowska Kinga       SP 11 Chełm       39,92
4.    Rynkowska Martyna   SP 5 Świdnik      42,13
5.    Czarnocka Anna         SP 5 Świdnik     44,04
6.    Cichocka Oliwia         SP Spiczyn        44,32
7.    Sławińska Julia          SP 3 Świdnik      48,20
8.    Wach Karolina           SP Spiczyn        54,48
9.    Mękal Aleksandra      SP Okszów        1:02,74
10.    Pierepienko Julia      SP 2 Łęczna      1:14,40
11.    Kalinowska Katarzyna SP Okszów     1:04,39

50 m stylem grzbietowym chłopców

1.    Kotwica Bartosz          SP 5 Świdnik      33,08
2.    Wygadańczuk Patryk   SP 8 Chełm        35,36
3.    Hanc Sebastian           SP 5 Świdnik      40,86
4.    Żukowska Emanuel      SP 5 Świdnik      42,02
5.    Chmielewski Jakub       SP Spiczyn        51,70
6.    Szychta Mateusz         SP 2 Łęczna       54,07
7.    Kuryś Adam                 SP 1 Chełm       1:02,20
8.    Stankiewicz Michał       SP 2 Łęczn       1:02,89
9.    Kudelski Karol              SP 5 Chełm       1:11,48

50 m stylem dowolnym dziewcząt

1.    Malinowska Zuzanna     SP 2 Łęczna       31,67
2.    Furtak Beata                 SP 8 Chełm        33,57
3.    Kalinowska Julia           SP 7 Świdnik       34,16
4.    Kasztelan Julia             SP 5 Świdnik       36,60
5.    Barabas Anna               SP 5 Świdnik       37,02
6.    Pilarska Aleksandra      SP 8 Chełm          37,54
7.    Mielniczuk Joanna         SP 7 Chełm         40,89
8.    Biały Zuzanna               SP Spiczyn         43,57
9.    Mazowiecka Gabriela    SP Spiczyn          48,23

50 m stylem dowolnym chłopców

1.    Krzykała Emil           SP 5 Świdnik      28,42
2.    Janiczuk Patryk        SP 8 Chełm        32,39
3.    Hołub Jakub              SP 5 Świdnik      32,92
4.    Wójcik Mateusz         SP 8 Chełm        34,89
5.    Śluz Norbert              SP 8 Chełm        36,86
6.    Zubala Mikołaj           SP 5 Świdnik       39,29
7.    Stefaniuk Jakub         SP Spiczyn        44,54
8.    Choina Łukasz          SP 2 Łęczna       44,89
9.    Skoczylas Daniel       SP 2 Łęczna      45,39
10.    Lewiński Jakub        SP Okszów        47,23
11.    Mocior Konrad         SP Okszów        1:25,33

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8