Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
16 Październik 2018    |    Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Mityng Pływacki "Puchar Niedźwiedziego Grodu" 2014

mityng2014Na starcie zawodów stanęło prawie 140 zawodników z 10 klubów województwa lubelskiego, z jednej szkoły (SP nr 8 Chełm), goście z Ukrainy oraz zawodnicy niezrzeszeni. W ramach zawodów odbył się bieg memoriałowy na 200 m stylem zmiennym kobiet i mężczyzn oraz 16 konkurencji dla dzieci i młodzieży. Chełmscy zawodnicy pobili 2 rekordy klubu (P. Wygadańczuk - 50m st. grzbietowym 13-latków: 0:34,45 i P. Półtorak - 50m. st. klasycznym 12-latków: 0:39,45) oraz zdobyli 20 medali:

kat. 15-16 lat: Zofia Kolenda (złoty i brązowy), Kamila Andrzejewska (srebrny i brązowy),
kat. 13-14 lat: Karolina Dybcio (złoty i brązowy), Julia Nadolska (srebrny i brązowy), Patryk Wygadańczuk (brązowy)
kat. 11-12 lat: Patryk Janiczuk (złoty i srebrny), Patryk Półtorak (złoty i brązowy), Oliwia Kozłowska (brązowy)
kat. 10 lat: Dawid Marcinek (2 brązowe)
kat. 9 lat: Kacper Morlewski (złoty), Mateusz Woś (srebrny)
kat. 8 lat i młodsi: Zuzanna Krzywicka (złoty), Kamila Łudzińska (brązowy)

Oto wyniki wszystkich konkurencji i miejsca zawodników z Chełma.

DZIEWCZĘTA

200m stylem zmiennym 

1. Magdalena Wieczorek (Fala Kraśnik) - 2:34.45, 2. Weronika Mikołajek (Avia Świdnik) - 2:40.88, 3. Kamila Andrzejewska (Lider Chełm) - 2:41.29 ... 7.Zofia Kolenda (Lider) - 2:47.60, 11. Karolina Dybcio (Lider) - 2:56.70, 19. Kinga Cukrowska (Lider) - 3:32.26

25m stylem grzbietowym: 

8 lat i młodsi - 1. Zuzanna Krzywicka (Lider Chełm), Kaja Wróblewska (Skalar Lubartów) - 27.80, 3. Kamila Łydzińska (SP nr 8 Chełm) - 28.91, 4. Maria Kolenda (SP nr 8) - 31.57.

9 lat - 1. Aleksandra Amilkiewicz (Olimpia Lublin) - 21.01, 2. Paulina Warchałowska (Olimpia) - 22.26, 3. Natalia Panasiuk (Orlik Lublin) - 22.51, 4. Angelika Ćwiek (SP nr 8) - 24.54, 5. Oliwia Świtaj (SP nr 8) - 24.64, 6. Eliza Charczuk (SP nr 8) - 25.46 ... 9. Eliza Wyrostek (SP nr 8) - 33.98.

10 lat - 1. Nina Kyryk (Rivne Ukraina) - 18.80, 2. Natalia Dwojak (Olimpia Lublin) - 19.07, 3. Wiktoria Dwojak (Olimpia) - 21.10 ... 5. Karolina Gaćkowska (Lider) - 21.45, 7. Nikola Oleksiejuk (Lider) - 22.94.

50m stylem grzbietowym:

11-12 lat - 1.Nina Zwiefel (Lublinianka) - 35.49, 2. Aleksandra Wilczewska (Olimpia) - 37.82, 3. Natalia Kwapik (Olimpia), Martyna Piesko (Lublinianka) - 39.39.

13-14 lat - 1. Weronika Mikołajek (Avia Świdnik) - 35.36, 2. Julia Nadolska (Lider) - 36.02, 3. Zuzanna Malinowska (Olimpia) - 36.70, 4. Weronika Borowiec (Lider) - 39.70, 5. Ewa Kurzępa (Lider) - 40.57, 6. Anna Padowska (SP nr 8) - 41.04, 7. Eliza Tulikowska (SP nr 8) - 42.45, 8. Kinga Cukrowska (Lider) - 43.80, 9. Zuzanna Morlewska (SP nr 8) - 59.83.

100 m stylem grzbietowym

15-16 lat - 1. Weronika Karlińska (Wisła Puławy) - 1:13.56, 2. Diana Nechyporets (Rivne Ukraina) - 1:15.13, 3. Andżelika Daniel (AZS AWF Biała Podlaska) - 1:17.67.

25m stylem dowolnym:

9 lat - 1. Aleksandra Amilkiewicz (Olimpia) - 16.60, 2. Paulina Warchałowska (Olimpia) - 18.29, 3. Natalia Panasiuk (Orlik) - 18.73, 4. Eliza Charczuk (SP nr 8) - 24.89, 5. Oliwia Świtaj (SP nr 8) - 24.91, 6. Angelika Ćwiek (SP nr 8) - 25.16.

10 lat - 1. Natalia Dwojak (Olimpia) - 16.36, 2. Nina Kyryk (Rivne Ukraina) - 16.81, 3. Julia Dragan (Lublinianka) - 17.02, ... 6. Karolina Gaćkowska (Lider) - 19.23, 7. Nikola Oleksiejuk (Lider) - 22.02.

50m stylem dowolnym:

11-12 lat - 1. Nina Zweifel (Lublinianka) - 32.23, 2. Natalia Kwapik (Olimpia) - 32.32, 3. Paulina Pastuszuk (Olimpia) - 33.02, ... 6. Oliwia Kozłowska (Lider) - 36.84, 8. Weronika Auguściuk (Lider) - 40.71, 9. Kamila Sionkowska (Lider) - 43.86.

13-14 lat - 1. Weronika Mikołajek (Avia Świdnik) - 30.53, 2. Zuzanna Malinowska (Olimpia) - 30.73, 3. Karolina Dybcio (Lider) - 31.42, ... 5. Weronika Borowiec (Lider) - 33.08, 6. Agnieszka Kowalczuk (Lider) - 35.04, 7. Anna Padowska (SP nr 8) - 36.48, 8. Eliza Tulikowska (SP nr 8) - 36.56, 9. Kinga Cukrowska (Lider) - 37.86, 10. Ewa Kurzępa (Lider) - 38.82, 11. Dominika Baranowska (SP nr 8) - 39.16, 13. Zuzanna Morlewska (SP nr 8) - 49.29.

100m stylem dowolnym (15-16 lat) - 1. Magdalena Wieczorek (Fala), 2. Kamila Andrzejewska 1:04.36, 3. Zofia Kolenda 1:08.02 (obie Lider Chełm)

50m stylem klasycznym:

11-12 lat - 1. Paulina Pastuszuk (Olimpia) - 38.16, 2. Aleksandra Wilczewska (Olimpia) - 42.23, 3. Oliwia Kozłowska (Lider) - 47.70, 4. Weronika Auguściuk (Lider) - 52.20, 5. Kamila Sionkowska (Lider) - 58.89.

13-14 lat - 1. Karolina Dybcio (Lider) - 39.85, 2. Aleksandra Mikołajek (Avia) - 40.64, 3. Julia Nadolska (Lider) - 43.70, 4. Agnieszka Kowalczuk (Lider) - 45.02, 5. Dominika Baranowska (SP nr 8) - 45.45.

50m stylem motylkowym

1. Zofia Kolenda (Lider) - 32.74, 2. Magdalena Wieczorek (Fala) - 33.10, 3. Weronika Karlińska (Wisła) - 33.72, ... 5. Kamila Andrzejewska (Lider) - 34.20.

CHŁOPCY

200m stylem zmiennym

1. Kamil Szymula (Avia Świdnik) - 2:13.20, 2. Patrk Lis (Avia Świdnik) - 2:16.12, 3. Mateusz Szutko (AZS AWF Biała Podlaska) - 2:16.89 ... 12. Patryk Półtorak (Lider Chełm) - 2:51.64, 14. Filip Gębicki (Lider) - 2:56.33, 20. Błażej Cukrowski (Lider) - 3:58.95.

25m stylem grzbietowym:

8 lat i młodsi 1. Maksymilian Mich (AZS AWF Biała Podlaska) - 26.80, 2. Kacper Maksymiuk (AZS AWF) - 27,42, 3. Andre Daniel (Olimpia Lublin) - 27,95 ... 5. Bartłomiej Gębicki, Wiktor Szczotka (obaj SP nr 8 Chełm) - 29.85, 7. Iwo Borowiec (Lider Chełm) - 31.42, 8. Filip Guz (Lider) - 32.80, 9. Maksymilian Klepka (SP nr 8) - 37.77, 10. Bartosz Mrozek (SP nr 8) - 38.07, 11. Antoni Guz (Lider) - 41.54.

9 lat - 1. Wiktor Szulowski (Wisła Puławy) - 22.47, 2. Mateusz Woś (Lider Chełm) - 24.04, 3. Hubert Kowalski (Skalar Lubartów) - 24.23, 4. Kacper Morlewski (SP nr 8) - 24.26 ... 7. Filip Dybała (SP nr 8) - 29.14.

10 lat - 1. Igor Zuzaniuk (Olimpia Lublin) - 19.18, 2. Maksymilian Próchniak (Orlik Lublin) - 20.20, 3. Dawid Marcinek (Lider) - 21.95.

50m stylem grzbietowym:

11-12 lat - 1. Artur Siekaczyński (Fala Kraśnik) - 34.32, 2. Patryk Janiczuk (Lider) - 36.59, 3. Mateusz Borsuk (AZS AWF) - 41.92 ... 5. Błażej Cukrowski (Lider) - 49.56, 6. Jakub Bucior (Lider) - 50.64, 8. Filip Studziński (Lider) - 51.10.

13-14 lat - 1. Bartosz Kotwica (Avia Świdnik) - 30.80, 2. Krzysztof Hołub (Avia Świdnik) - 31.07, 3. Patryk Wygadańczuk (Lider) - 34.45, 4. Filip Gębicki (Lider) - 36.04, 5. Mateusz Wójcik (Lider) - 40.26.

100m stylem grzbietowym

15-16 lat 1. Kacper Gęborys (AZS AWF) - 1:07.98, 2. Igor Prószyński (Fala Kraśnik) - 1:08.02, 3. Mateusz Jakoniuk (AZS AWF) - 1:13.51.

25m stylem dowolnym:

9 lat - 1. Kacper Morlewski (SP nr 8) - 20.05, 2. Bartłomiej Cybul (Skalar Lubartów) - 20.29, 3. Mateusz Smyk (Skalar) - 21.80, ... 6. Mateusz Woś (Lider) - 23.83, 7. Filip Dybała (SP nr 8) - 33.20.

10 lat - 1. Igor Zuzanik (Olimpia) - 15.76, 2. Maksymilian Próchniak (Orlik) - 16.21, 3. Dawid Marcinek (Lider) - 18.39.

50m stylem dowolnym:

11-12 lat - 1. Patryk Janiczuk (Lider) - 30.02, 2. Artur Siekaczyński (Fala) - 30.42, 3. Patryk Półtorak (Lider) - 31.10, ... 7. Norbert Śluz (Lider) - 35.36, 8. Błażej Cukrowski (Lider) - 37.92, 11. Jakub Bucior (Lider) - 42.61, 14. Filip Studziński (Lider) - 43.82, 15. Maciej Różycki (Lider) - 47.11.

13-14 lat - 1. Krzysztof Hołub (Avia) - 26.21, 2. Bartosz Kotwica (Avia), Emil Krzykała (Avia) - obaj po 26.73, 4. Mateusz Siejo (Lider) - 29.11, ... 6. Patryk Wygadańczuk (Lider) - 30.36, 7. Filip Gębicki (Lider) - 30.73, 9. Mateusz Wójcik (Lider) - 32.17, 11. Michał Szulierz (Lider) - 34.79, 12. Krystian Bas (Lider) - 35.92, 15. Michał Kowalczuk (Lider) - 39.66.

100m stylem dowolnym

15-16 lat - 1. Patryk Lis (Avia) - 55.37, 2. Igor Prószyński (Fala) - 58.76, 3. Kacper Gęborys (AZS AWF) - 1:02.32.

50m stylem klasycznym:

11-12 lat - 1. Patryk Półtorak (Lider) - 39.42, 2. Sebastian Duma (Olimpia) - 42.94, 3. Jakub Jakóbczyk (Olimpia) - 44.64, 4. Maciej Różycki (Lider) - 1:01.12.

13-14 lat - 1. Emil Krzykała (Avia) - 38.07, 2. Volodymyr Zyzhko (Rivne Ukraina) - 38.28, 3. Adrian Borkowski (Delfinek Łuków) - 42.20, 4. Mateusz Siejo (Lider) - 42.36, 5. Michał Szulierz (Lider) - 46.57, ... 7. Michał Kowalczuk (Lider) - 51.46, 9. Krystian Bas (Lider) - 53.07.

50m stylem motylkowym

15-16 lat: 1. Patryk Lis (Avia) - 27.91, 2. Mateusz Jakoniuk (AZS AWF) - 32.51.

Wszyscy zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczali m.in prezes MUKS Lider Chełm Aneta Ogrodowczyk, przewodniczący komitetu organizacyjnego Mariusz Raćkowicz i trener MUKS Lider Sebastian Jaryniuk.

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika:

8 lat i młodsi - Zuzanna Krzywicka (Lider Chełm) i Maksymilian Mich (AZS AWF Biała Podlaska)

9 lat - Aleksandra Amilkiewicz (Olimpia Lublin) i Kacper Morlewski (SP nr 8 Chełm)

10 lat - Julia Dragan (Lublinianka) i Igor Zuzaniuk (Olimpia Lublin)

11-12 lat - Paulina Pastuszuk (Olimpia Lublin) i Artur Siekaczyński (Fala Kraśnik)

13-14 lat - Weronika Mikołajek (Avia Świdnik) i Krzysztof Hołub (Avia Świdnik)

15-16 lat - Magdalena Wieczorek (Fala Kraśnik) i Patryk Lis (Avia Świdnik)

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody i upominki od sponsorów, którymi byli: Urząd Miasta Chełm, Centrum Sportu - Vitamin Shop, J.Siry - Partner Handlowy Oknoplast S.A., Perfect Body Center - ActivSport, Aqua East, Bank Polskiej Spółdzielczości Oddział w Chełmie, I LO Chełm. A już za rok III edycja Mityngu.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI »

um chelmoknoplastcentrumactivsportaquaeastbps

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8