Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
25 Kwiecień 2019    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Kalendarz imprez rok 2014

Program Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików 2014 »

Program Ligi Wojewódzkiej Open 2014 »

Lp. Nazwa imprezy  Termin  Miejsce Pływ.
1 LLK – I runda 8.02 Lublin MOSiR 25 m
2 KLP Szuwarek – I runda 16.02 Krasnystaw 25 m
3 I runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 22.02 Kraśnik 25 m
4 I runda Ligi Juniorów 23.02 Zamość 25 m
5 Grand Prix – Puchar Polski 1-2.03 Kozienice 25 m
6 Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat 7-9.03 Olsztyn 25 m
7 Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat 7-9.03 Gliwice 25 m
8 KLP Szuwarek – II runda 9.03 Krasnystaw 25 m
9 Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat 14-16.03 Gorzów Wlkp. 25 m
10 Mistrzostwa Polski 17-18 lat 14-16.03 Opole 25 m
11 Międzywojewódzkie  Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat - I runda (Mistrzostwa Województwa Młodzików 12 – 13 lat) 29-30.03 Kraśnik 25 m
12 LLK – II runda 22.03 Lublin MOSiR 25 m
13 Polska Liga Pływacka (Województwa) 5-6.04 Kraków 25 m
14 II runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 12.04 Biłgoraj 25 m
15 II runda Ligi Juniorów 13.04 Międzyrzec P. 25 m
16 Wielomecz dz. 15-16, chł 17-18 12-13.04 Aleksandroupoli 50 m
17 Wielomecz dz. 13-14, chł 15-16 12-13.04 Limassol 50 m
18 Memoriał Henryka Kosakowskiego 26.04 Lublin MOSiR 25 m
19 KLP Szuwarek – III runda 27.04 Krasnystaw 25 m
20 Grand Prix – Puchar Polski 3-4.05 Opole 50 m
21 LLK – III runda 10.05 Lublin MOSiR 25 m
22 POL-CZE-SVK dz. 13-14, chł 15-16 10-11.05 Pardubice 50 m
23 Grand Prix  - Puchar Polski 10-11.05 Wg ustaleń 50 m
24 KLP Szuwarek – IV runda 18.05 Krasnystaw 25 m
25 Grand Prix  - Puchar Polski 24-25.05 Olsztyn 50 m
26 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat 30-31.05 Puławy 25 m
27 Główne Mistrzostwa Polski 5-8.06 Olsztyn 50 m
28 Miedzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat –II runda 14-15.06 Międzyrzec P. 25 m
29 Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 21-22.06 Kraśnik 50 m
30 Mistrzostwa Okręgu na Wodach Otwartych 28.06 Zalew Zemborzycki  
31 Otwarte Mistrzostwa Puław 28.06 Puławy 50m
32 Miedzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat –II runda 28-29.06 Ostrowiec Św. 25 m
33 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.   14 l. 4-6.07 Dębica 50 m
34 Mistrzostwa Europy Juniorów dz. 15-16, chł. 17-18 9-13.07 Dordrecht 50 m
35 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.  15 l. 18-20.07 Gliwice 50 m
36 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.   16 l. 18-20.07 Gorzów Wlkp. 50 m
37 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat 18-20.07 Wg ustaleń 50 m
38 Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych 25-26.07 Kryspinów k/Krakowa wody otwarte
39 Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie 16-28.08 Nanjing (CHN) 50 m
40 Mistrzostwa Europy 18-24.08 Berlin 50 m
41 KLP Szuwarek – V runda 28.09 Krasnystaw 25 m
42 III runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 4.10 Międzyrzec P. 25 m
43 III runda Ligi Juniorów 5.10 Kraśnik 25 m
44 Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej 11.10 Międzyrzec P. 25 m
45 Polska Liga Pływacka (Województwa) 18-19.10 Wg ustaleń 25 m
46 KLP Szuwarek – VI runda 19.10 Krasnystaw 25 m
47 LLK – IV runda 25.10 Lublin MOSiR 25 m
48 Grand Prix  - Puchar  Polski 25-26.10 Kraków 25 m
49 IV runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 8.11 Lublin SP 28 25 m
50 Grand Prix  - Puchar  Polski 8-9.11 Łódź 25 m
51 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 10-11 lat 15.11 Kraśnik 25 m
52 IV runda Ligi Juniorów 16.11 Janów Lubelski 25 m
53 LLK – V runda 22.11 Lublin MOSiR 25 m
54 Grand Prix  - Puchar  Polski 22-23.11 Poznań 25 m
55 V runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 29.11 Lublin SP 28 25 m
56 V runda Ligi Juniorów 30.11 Puławy 25 m
57 KLP Szuwarek – VII runda 30.11 Krasnystaw 25 m
58 Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości 11,12 lat do 30.11 Forma trening. 25 m
59 Mistrzostwa Świata (25) 3-7.12 Doha (QAT) 25 m
60 Zaw. Krajów Europy Środkowej (dz.13-14, chł. 15-16) 5-7.12 Czechy 50 m
61 Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 6-7.12 Zamość 25 m
62 LLK – VI runda - FINAŁ 13.12 Lublin MOSiR 25 m
63 Puchar Sprintu 14.12 Puławy 25 m
64 Zimowe Mistrzostwa Polski 18-21.12 Ostrowiec Św. 25 m

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8